Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Пн-Пт: 10:00-19:00
Сб: 10:00-17:00
Вс: 10:00-15:00

0
Мой заказ

Отзывы о магазине

5.0
5 отзывов
Сортировка:
Мав дуже позитивний досвід придбання у Вашому магазині спального мішка Terra Incognita Asleep 400 R.Ваші спеціалісти допомогли обрати спальник під мої специфічні умови. Протестувавши куплену річ залишився просто у захваті. Роботою Вашого магазину дуже задоволений.
Ответить
Це не просто магазин туристичного та велоспорядження. Це ком'юніті однодумців та друзів, де вас завжди раді бачити та надати свої послуги та допомогу. Дуже пощастило бути клієнтом професійної веломайстерні магазину, величезна подяка за якісну, швидку, безвідмовну та бездоганну працю! )
Ответить
Неймовірно круті профі. Допомогли розібратися з велоодягом по погоді та підібрали ідеальний комплект, при тому, що я сам до кінця не розумів що потрібно. Дуже класний сервіс в плані консультацій, коли детально аналізують твої потреби, проблеми та оперативно підбирають комплекс рішень. Сподобався індивідуальний підхід. Швидкість відправки замовлень теж приємно вражаюча.
Дякую, ви круті!
Ответить
Навіть не знаю, що й сказати, сервіс на рівні, одяг якісний, найбільше подобається зимовий, тому що в ньому неймовірно тепло, дуже великий плюс, що консультанти компетентні в своїй роботі. Чи можу я порадити цей магазин? Звичайно, що так. Ціни не дешеві, згоден, але й товари якісні. Хочете дешевше, базар у допомогу, а особисто я обираю магазин Кочівник 🫶
Ответить
Найкращій магазин туристичного спорядження в Україні. Товари чудово підібрані для походів, гарної якості і без зайвої націнки. Продавці мають досвід походів і підберуть саме те що треба. Я навіть спеціально з іншого міста приїздив щоб купити речі для подорожей.
Ответить
Наверх